productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Karıçtırıcı Matkaplar Nedir Ne işe Yarar ?
Karıştırıcı matkaplar bilindigi gibi genellikle  iki yada daha fazla maddenin birbirleriyle karıştırılıp fiziksel yada kimyasal olarak homojen bir yapının oluşturulmasıdır. profesyonel yaşamda da karıştırıcılar ustalarımızın işlerini kolaylaştıran makinelerdir. Bir boya atölyesinde istenilen rengin tutturulması yada bir sıva ustasının alçı yada harcını istediği kıvama getirmesi hatta ve hatta bir gıda imalathanesinde üretilen gıdanın kıvam alması profesyonel karıştırma makineleri tarafından yapılmaktadır.

Elektrikli Karıştırıcı Modelleri

Elektrikli karıştırıcıların hangi amaç için kullanmak istediğinize göre birçok çeşidi bulunur. Örneğin; elektrikli el mikserleri kablosuzdur ve onları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İstediğiniz malzemeleri karıştırmanız için elektrikli mikserler arasında en kullanışlı olan ürünlerden biridir. Elektrikli el mikserlerinin farklı güç birimlerinde çeşitleri bulunur.

Karıştırıcı Matkap Seçimi Nasıl Olmalı ?
Muhakkak alacağımız karıştırıcıları tercih ederken aklınız karışabilir pekala nasıl bir yol izlenmelidir.Öncelikle  ne kadar ağır bir işte kullanacağınıza göre elektrikli karıştırıcı seçimi yapabilirsiniz. 1200 W, 1400 W ve 1600 W bu çeşitlerinden bazılarıdır. Bunların yanı sıra elektrikli karıştırıcı modelleri alçı, beton gibi yoğunluğu bulunan malzemelerin karıştırılmasında sizlere kolaylık sağlar. 
Karıştırıcı Matkap Markaları
Dewalt, Hıtachi, KL-Pro, Makita, Proter, Stanley 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Karıştırıcı Matkap Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal