kargo kampanyası
productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Takım Çantası Nedir ?
İş hayatının yanı sıra evlerde de kullanılabilen plastik takım çantası modelleri, el aletlerini muhafaza etmenizi ve bunları düzenli bir şekilde tutmanızı sağlar. Tamirat işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm hırdavat ve ev aletlerinin yanı sıra en ideal takım sandığı modellerini yollabana da bulabilirsiniz.

Takım çantası önemlidir çünkü ihtiyaç duyulan donanımın bir arada olması, tek seferde ulaşılabilmesi, küçük parçaların kaybolmadan ya da dağınıklık yaratmaksızın korunabilmesi için bir takım/alet çantasına gereksinim duyarız. Genellikle bütün takım çantalarının içinde küçük gözler bulunur. Burada çeşitli ebatlarda ve bol miktarda dübeller, çiviler, kroşeler (kablo tutucular) ve vidalar bulundurulmalıdır.

Takım Çantası Tipleri
Takım çantaları farklı hacim seçenekleri ve ebatlarda satışa sunulurlar. İhtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapmak, seçtiğiniz takım/alet çantasını konumlandıracağınız alanın büyüklüğünü gözetmek önemlidir. Standart bir takım çantasının içinde; çekiç, yıldız tornavida, düz tornavida, pense, keski, karga burun, İngiliz anahtarı, farklı boy ve ebatlarda çivi, vida ve dübel, bant, maket bıçağı bulunmalıdır. Takım çantasının standart fertlerine ek olarak aşağıdaki donanımları da eklemek isteyebilirsiniz:

Takım Çantası Markaları
Ceta Form,İzeltaş

Uygun Fiyat  ve Kaliteli Takım Çantaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli   Plastik Takım Çantaları ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.