productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Kaynak Maskesi Nedir ?
Çalışanın yüzünü ve gözünü kaynak yaparken açığa çıkan zararlı ışınlardan, kıvılcımlardan ve sıçrayan çapaklardan koruyan güvenlik malzemesidir.


Otomatik kararan ya da standart cam lens
Kaynak maskesi alınırken sorulması gereken ilk soru ne tip bir lense ihtiyacınız olduğudur. Standart (ya da pasif) kaynak maskeleri günümüzde hâlâ 50 sene önceki kadar yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde kalın deri yerine plastikten üretilen bu maskeler temel koruma sağlamaktadır ve uygun fiyat aralıklarında piyasada bulunmaktadır.

Kaynak Maskesinin Yapısı
Lens ya da filtre olarak bilinen kısım, genelde #10 gölge derecesi ve ultraviyole (UV) ve kızılötesi (IR) ışınlara karşı kaplamalı, koyu renkli ince bir camdan oluşur. Kaynakçı, kaynak işlemine başlarken bir boyun hareketiyle maskeyi aşağı indirir. Kaynak işlemi bittiğinde de kaynak yaptığı malzemeyi görmek ve yeni pozisyonunu belirlemek için maskeyi yüzünden çıkarır. Ucuz, standart maskelerin bazı dezavantajları vardır:

Kaynak Maskesi Markaları
Proter Marka Kaynak Maskeleri 

Uygun Fiyat  ve Kaliteli İş Sağlığı Ekipmanları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Kaynak Maskeleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.