productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Bahçe Aletleri Nelerdir 
Günlük hayatımızda Bahçenizin bakımını yaparken çeşitli aletlere ihtiyacımız olmaktadır.Ve bu aletler bizlere kolaylıklar sağlamakta işlerimizi daha pratik halde yapmamıza olanak sağlayan aletlerdir.
Çim Makası
 Sağlam, hafif ve paslanmaz sapa sahip olan çim makasları, daha az kuvvet harcayarak rahat ve hızlı çalışma imkânı sağlar.
Ağaç Kesme Aletleri
 Budama işlemlerinde de başarılı bir kullanım sağlayan bu makineler keskin zincirleriyle kısa sürede ilgili ağacı ya da ilgili dalları kesebilmeniz için idealdir. Ağır olmamaları sayesinde elde taşıma kolaylığı yaratan ağaç kesme makineleri engebeli arazilerde ve bozuk zeminlere sahip alanlarda kullanıcıları için pratik bir kullanım sağlar. 
Çim Biçme Makinesi
Çim biçme makinesi bir ya da daha fazla dönerbıçak kullanarak çimenleri belli bir yüksekliğe kadar kesmeye yarayan makinedir. Bıçaklar enerji gücünü; el kuvveti, elektronik bir motor ya da içten yanmalı motor vasıtasıyla alabilir. Bazı makineler çimleri saman şeklinde örebilme ya da çırpıntıları toplayabilme özelliğine de sahiptir.

Bahçe Aleti Markaları
Black+Decker,Elta,Hıtachi,KL-Pro,Lutian,Makita,Max-Extra,Proter

Bahçe Aletleri  Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Bahçe Ekipmanları ve Aletleri; Ağaç kesme aletleri,Bahçe Pompaları,Çapa Makineleri,Çim Biçme Makineleri,Çit Kesme Makineleri,Dal Öğütme Makineleri,Budama Makasları,Yaprak toplama ve Üfleme aletleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.