kargo kampanyası
productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Deliciler Nedir Ne İşe Yarar ?
Ev ve iş yerlerimiz gibi yaşam ve çalışma alanlarımızda günlük faaliyetlerimizde montaj, tamirat ve tadilat gibi pek çok farklı işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerde birçok el aletine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu el aletlerinin bir kısmı elektriksiz basit aletlerken bir kısmı elektrikli aletlerdir. Elektrikli el aletleri işlerimizi daha kolay yapmaya yarayan özel aletler olup deliciler bunlar arasında yer almaktadır.

Deliciler Nasıl Kullanılır ?
Deliciler temel iki fonksiyona sahip olan aletlerdir. Bunlardan birincisi delme özelliğidir. Kırılmak istenen ya da açılmış olan bir deliğin büyütülmesi istenen durumlarda bu cihazlardan yararlanılmaktadır. Delici ucu ile birlikte bu işlem gerçekleştirilir. Darbeli Delme fonksiyonu ise matkap özelliği ile kullanılmaktadır. Delme ucu kullanılarak bu işlemler farklı büyüklüklerde gerçekleştirilebilir. Delme aleti olarak kullanımında darbeli etkisi ile işlemler çok daha kolay olmaktadır.
Delici Markaları
Hıtachi,Makita,Max-Extra

Delici Matkaplarda Uygun Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Delici Matkaplar ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.