productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Kırıcı Nedir Ne İşe Yarar ?
Elektrikli el aletleri arasında yer almakta olan farklı ürünler bulunmaktadır. Delmek, kesmek ya da kırmak gibi amaçlar ile matkaplar, testereler ya da kırıcılar gibi aletler kullanılmaktadır.  Kırıcılar,;standart matkap ve delicilere göre daha güçlü aletlerdir.Bu aletler daha güçlü işlerde kullanılırlar.Ev ve iş yerlerimiz gibi yaşam ve çalışma alanlarımızda günlük faaliyetlerimizde montaj, tamirat ve tadilat gibi pek çok farklı işlem yapılmaktadır. 

Kırıcılar Nasıl Kullanılır ?
Kırılmak istenen ya da açılmış olan bir deliğin büyütülmesi istenen durumlarda bu cihazlardan yararlanılmaktadır. Kırıcı ucu ile birlikte bu işlem gerçekleştirilir. Bu aleti delme işlemi sırasında fonksiyonunu değiştirilerek  darbeli etkisi ile işlemler çok daha kolay olmaktadır.

Kırıcı Markaları
DewaltHıtachi,KL-ProMakitaMax-ExtraProterStanley

Kırıcılar Fiyat ve Kalite
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal kırıcılar ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.