productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Ayak Koruyucu Ayakkabı Nedir Ne İşe Yarar
Ayak yaralanmaları inşaat, tersane, maden gibi bir çok iş dalında karşılaşılan iş kazalarıdır. Ağır levha ve malzemelerin ayak üstüne düşmesi, sıcak sıvıların ve sıvı halde ki kimyasalların ayak ya da bacak üzerine dökülmesi veya sıçraması sonrası oluşan doku kayıplarının, ağır yada hafif yanıkların oluşması; malzemelerin dik şekilde batması; sıcak zemin üzerinde çalışma; kaygan zemin üzerinde çalışma sonucu düşmeler; alerjik deri reaksiyonları gibi çeşitli kazalarla karşılaşılmaktadır.
Ayak ve bacakların korunmasında önemli olan husus karşılaşılan tehlikeye uygun koruyucu ayakkabıların seçilmesidir. Çalışma alanın ve çalışılan zemininde sıcaklık derecesi; sıcaklık derecesine göre yapılacak işin süresi; çalışma sırasında kullanılan maddeler; hangi işlemlerin yapılacağı ve nasıl çalışılacağı; zeminin kayganlığı; iç veya dış alanda mı kullanılacağı; uzun süreli ayakta durulup durulmayacağı; gibi konularda bilgi edinilmeli ve ona göre koruyucu ayakkabılar tercih edilmelidir.

Ayak Koruyucu Markaları
Demir Markalı Ayak Koruyucuları 

Uygun Fiyat  ve Kaliteli Ayak Koruyucu İş Ayakkabıları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Ayak Koruyucu Ayakkabı Çeşitleri ve  100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.