productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Lazer Ölçüm cihazları Distomat Nedir ?
Distomat, bahçe ve arazilerde hizalama işlerinde kullanılan ve sıklıkla ihtiyaç duyulan lazer çizgi hizalama ve ölçüm cihazlarına verilen addır. Distomat bir diğer biçimde lazerli şakül ya da çizgi lazeri olarak da bilinir.

Lazer distomat ne işe yarar ?
Lazer distomat ya da lazerli şakül adı verilen distomat çeşitleri ile hassas hizalama yapmak istediğinizde işiniz her zamankinden kolay olacaktır. Lazer distomat ile bahçenizde karo ya da fayans için ölçüm yapmak istiyorsanız, kullanım kolaylığından oldukça memnun kalacaksınız demektir. Hem yatay hem de dikey hizalama yapabilen distomatlar aynı zamanda çapraz çizgi hizalama için de imkân tanımaktadır. Akülü ve şarjlı modelleri olan lazer distomatlar, kimi zaman 20 saati kimi zaman ise 40 saati bulan çalışma süreleri sayesinde işlerinizde herhangi bir aksama olmasının önüne geçer. 

Lazer Distomat Ölçüm Cihazı Markaları 
Proter,

Uygun Fiyat ve Kaliteli Lazer Ölçüm Cihazları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre Uygun;  Lazerli Ölçüm Cihazları ve 100'lerce ürünü  yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde taksit seçenekleriyle hemde vade farklsız  sipariş verebilirsiniz.