kargo kampanyası
productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Uygun Fiyat Kaliteli Matkaplar
Elektrikli el aletleri içerisinde yer alan matkaplar; ahşap, tahta, demir, metal, taş, beton gibi sert yüzeyleri delmeye yarayan ürünlerdir. Elektrikli ya da şarjlı olarak üretilip satışa sunulan matkap ürünlerinin darbeli matkaplardarbesiz matkaplar olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan matkaplar gerek profesyonel olarak yapı ve tadilat işleri ile ilgilenen kişiler tarafından gerekse hobi olarak ilgilenen kişiler tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır.

Darbeli Matkap Nedir ?
Bu özellikteki matkapların çalışma prensipleri 
makinenin ucunda yer alan kısmın yüzeye darbe uygulamasıyla delim işlemini gerçekleştirmektedir. Yüzeye istenen ayarda darbe uygulayarak delme işlemini gerçekleştiren bu matkap modelleri genellikle duvar, tuğla, fayans ve beton gibi sert zeminlerde pratik bir şekilde delim yapılmasına olanak sağlayan el aletleridir. 

Darbeli ve Darbesiz Matkap Arasındaki Fark Nedir ?
Darbeli matkap modelleri ile kıyaslandığında darbesiz matkap modellerinin tork güçlerinin ve devir sayılarının daha yüksek olduğunu söylemek mümkündür. 

Matkap Markaları
Black-DeckerDewalt,Hıtachi,KL-Pro,Makita,Max-Extra,Proter,Stanley

Uygun Fiyat ve Kaliteli Matkap Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Darbeli Matkap Çeşitleri ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.