productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Mekanik (Pehlivan) Kriko Nedir?
Krikolar genel olarak ağır bir cismi belirli bir yüksekliğe kaldırmak için kullanılan, sonsuz dişli, vidalı, elektrikli, hava basınçlı ya da hidrolik gücü ile çalışan bir ekipmandır. Krikoların genel kullanımında kaldırılamayacak yükleri kaldırmak için az güç gerektiren ve uzun süre yapabilecek mekaniğe sahiptir. Krikolar genellikle otomobillerin lastiklerinin değiştirilmesinde aracın bir kısmını havaya kaldırmak için kullanılmaktadır.

Mekanik (Pehlivan) Kriko Çeşitleri
Mekanik krikolar üç çeşittir. Vidalı krikolar maksimum 1 tona kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Bu krikolar kaldırdığı yükü havada tutma özelliğine sahiptir. Diğer kriko çeşidi oto krikolardır. Bu krikolar 25 tona kadar ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Bir diğeri ise hidrolik krikolardır. Bu krikolar iki farklı silindir ile çalışmaktadır. Bu krikonun çalışma mantığı, silindirlerde yer alan sıvılar basınç uygulandığı anda pistonlara giderek üzerlerindeki yükü yukarı kaldırlar. Geri indirilmek istendiğinde ise silindir kapakları açılarak basınç uygulayan sıvının depoya geri dönmesi sağlanır.
 
Mekanik (Pehlivan) Kriko Markaları
Atlas Marka Pehlivan Kriko Çeşitleri 

Ucuz ve Kaliteli Mekanik (Pehlivan) Kriko Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli; Pehlivan Kriko Çeşitleri ve 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.