productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Taş Motoru Nedir ?
Taşlama olarak da geçen taş motorları; kesim, parlatma ve taşlama yapan elektrikli el aletleri arasında yer alıyor. Piyasada spiral ya da canavar olarak da adlandırılan bu aletlerin ev tipi ya da sanayi tipi çeşitleri bulunuyor. İhtiyaçlarınıza uygun olan taş motorunu bazı detaylara dikkat ederek kolayca seçebilirsiniz.

Taş Motoru Çeşitleri
Taş motorlarının 115 mm, 125 mm, 150 mm, 180 mm ve 230 mm olarak farklı ağız çapları bulunuyor. 115 mm ve 150 mm arasında ağız çapına sahip olan taş motorları avuç taşlama, canavar motoru ya da avuç içi taşlama adıyla geçiyor. Ağırlıklı olarak kullanılan taş motoru ölçüleri ise 115 mm, 180 mm ve 230 mm oluyor. 

Taş Motorları Kullanım Alanları
İnşaat sektöründe ve sanayide yoğun olarak kullanılan taş motorları, ev tipi modelleriyle de hobi maksatlı amacıyla kullanılabiliyor. Hobi amaçlı kullanımlar için 115 mm’lik taş motorları yeterli oluyor. Çok daha büyük taşlama işlemleri için ise taşlama tezgahları kullanılıyor.

Taş Motoru Markaları
Dewalt,KL-Pro,Max-Extra,Proter 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Taş Motorları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli garantili orjinal Taş Motorları ve   100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.