productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Vibratör Nedir Ne işe Yarar ?
İnşaat sektöründe kullanılmakta olan bu vibratörler, mekanik bir cihaz olarak bilinmektedir. Sadece ıslak betonlarda kullanıldığı da söylenebilir. İnşaat sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan bu vibratör modellerikullanım alanlarına göre çeşitlendirilmiştir. Cihazın kullanım alanlarına göre çeşitleri de şu şekildedir:

Dahili Vibratör: Birden fazla ismi bulunmaktadır. Bunlardan birisi Dalgıç vibratör diğeri ise iç vibratördür. Ucu titreşimli olarak çalışmaktadır. Betona daldırılmak suretiyle çalıştırılır ve kullanım alanı son derece geniştir.
Harici Vibratör: Dış vibratör ve kalıp vibratörd olarak ta isimlendirilir. Bu cihaza vibratör kalıpları takılmaktadır. Takılan kalıplar yardımı ile çalışmaktadır.
Vibrasyon masaları
Yüzey vibratörleri : Kompraktörler olarak bilinmekte olan vibratörlerdir. Kendisine göre farklı kullanım alanları bulunmaktadır.

Beton Vibratörü Kullanım Amacı?
Beton vibratörü modelleri,inşaat sektöründe kullanılmakta olup artık yönetmeliklerde de mecburi tutulmaktadır. Kullanılması kanunen de zaruridir. Beton dökümü işleminin en sağlıklı bir şekilde tamamlanması için bu cihazın kullanılması gerekmektedir.

Vibratör Markaları
Makita Marka Vibratörler 
Ucuz ve Kaliteli Vibratör Çeşitleri
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli; Beton Vibratörleri ve 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.