productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • %{{campaignActions.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Satışa Kapalı

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Sepete Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı


Silikon Tabancası ve Tutkal Tabancası nedir ?
Elektrikli silikon tabancası modelleri; ahşap, metal ve plastik yüzeylerde kullanılabilir. Özellikle, hobi faaliyetleri için sıkça kullanılan silikon tabancaları; boncuk, süsleme materyalleri ve kumaşları yapıştırmak için de kullanılabilir. Koku bırakmayan bir ürün olduğu için mutfak malzemelerinizi yapıştırmak ve dekore etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Silikon Tabancası ve tutkal tabancası Nasıl Kullanılır ?
 Silikon tabancalarını kullanmadan önce tabancayı prize takmak ve ürünün silikonu eritecek sıcaklığa gelebilmesi için beklemek gerekir. Silikon tabanca çeşitleri her ne kadar değişiklikler olsa da ortalama olarak 5 - 10 dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelirler.

Silikon tabancası ısındıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz yüzeye silikonu yeterli miktarda sıkmak ve ürün soğumadan yapıştırma işlemini gerçekleştirmek gerekir. Silikon ağız koruması bulunan ürünleri tercih ederek yapıştırma işlemi sırasında ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.

Silikon ve Tutkal Tabancası Markaları
KL-Pro Marka Tutkal ve silikon Tabancaları 

Uygun Fiyat ve Kaliteli Silikon,Tutkal Tabancaları
Uygun fiyatlı garantili ve hızlı gönderim güvenli alışveriş sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyatlara sunuyoruz.Her bütçeye göre kaliteli Silikon ve Tutkal Tabancaları ve 100 lerce ürünü yollabana.com adresimizden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.